Дегустаційний тур

Дегустаційний тур Коблево

Дегустаційний тур в Коблево – пізнайте таїнство створення вин TM KOBLEVO

Повною мірою відчути душу вина і випробувати найвищу насолоду від смаку цього сонячного напою Богів можна тільки в певних місцях. Одне з таких чудових місць, де сама природа народжує кращий виноград, а талановиті винороби виробляють довершені вина, - селище Коблево, що розташувалося у дивному куточку природи між Чорним морем і Тилігульським лиманом.

ПАТ «Коблево» відкриває двері дегустаційного туру для всіх гостей сонячного узбережжя - цінителів якісних вин і тих, хто тільки відкриває для себе благородний напій.

Винороб Коблево

Щорічно підприємство відвідують тисячі гостей з України, Росії, Білорусі, Молдови, а також з Франції, Італії, Швейцарії, Китаю, Німеччини та інших країн. Дегустаційний тур до «Коблево» дарує чудову можливість побачити повний процес виробництва Його Величності Вина: від вирощування винограду і його первинної переробки до бродіння, фільтрації, обробки холодом і, в кінцевому підсумку, до розливу вина в пляшки.

Кращі винороби «Коблево» не просто розповідають про сорти винограду, а навчають всім тонкощам правильної дегустації, пояснюють правила сполучуваності різних вин і страв. Адже дуже важливо, щоб цей благородний напій підкреслював смак страви, а не вступав у боротьбу за смаковий ефект.

Дегустаційний тур у ПАТ «Коблево» – це:

  1. Екскурсія на ПАТ «Коблево»
  2. Знайомство з усіма стадіями сучасного виробництва
  3. Вивчення особливостей вирощування виноградної лози
  4. Професійна дегустація кращих виноградних вин
  5. Навчання тонкощам еногастрономії
  6. Відвідування унікальної картинної галереї
  7. Можливість придбати найпрестижніші вина у фірмовому магазині «Коблево»

Екскурсійна група: 10 - 50 чол.

Час роботи (пн.-пт.): 10:00 - 12:00; 14:00 - 16:00. за попереднім записом

Вартість дегустації:

«Класична» 90 грн / чол.

«VIP» 180 грн/чол.

Серед продукції, представленої на дегустацію, кожен знайде вино до душі. Найяскравіші вина, які запам'яталися, завжди можна придбати у фірмовому магазині «Коблево».

Вино Коблево

Всі учасники дегустацій також можуть відвідати унікальну картинну галерею, розташовану на території «Коблево».

А ще тут можна загадати найпотаємніше бажання, і воно обов'язково збудеться – потрібно просто доторкнутися до стели, встановленої на честь побратимства виноробів «Коблево» і французького регіону Божоле, відомого своїми молодими винами і розташованого на одній 46-ій паралелі з виноградниками Коблево.

Відвідавши дегустаційний тур і побачивши на власні очі весь процес виробництва натурального виноградного вина, Ви назавжди залишитеся шанувальником натуральних вин TM KOBLEVO.

Соковитий виноград, ласкаве море, неперевершені вина і відмінний настрій... Усе найкраще, що може запропонувати гостинний край натурального виноробства, чекає саме вас!

Подробности по тел.: +38 (051) 539-65-39; +38 (050) 404-35-95

Фирменный магазин «Коблево»: +38 (051) 539-65-39


KOBLEVO – вино моєї країни!