Виробництво коньяків

Передісторією створення коньяку стала майстерність виноробів, доведена до досконалості під винним брендом KOBLEVO. Більш ніж 30 років створення вина ТМ KOBLEVO та його незмінна висока якість визначили нові шляхи розвитку бренду і в коньячному виробництві. Спираючись на чисельні дослідження коньячного ринку, потреби споживача, компанія провела багатолітню роботу зі створення коньяку ТМ KOBLEVO, заклавши фундамент в основу нового коньяку задовго до його виводу на ринок.

Спеціально для виробництва коньяка під ТМ KOBLEVO був збудований «Миколаївський коньячний завод», обладнаний сучасним устаткуванням від європейських виробників. Виробництво обладнано ультрасучасною італійською лінією розливу потужністю 6 тис. пляшок за годину, а загальна потужність виробництва може сягати 2 млн пляшок на місяць. Для виробництва коньяків ТМ KOBLEVO за класичною французькою технологією були придбані шарантські аламбіки від відомої компанії Prulho, яка випускає обладнання для виробництва справжніх французьких коньяків з 1948 року.

Завдяки майстерності та досвіду виноробів, власним виноградникам, витримці коньяку у дубових бочках – вдалося створити винятковий коньяк з індивідуальним «почерком».

Коньяки "Коблево"