Про Коблево

Виноградники Коблево

Між Чорним морем та Тилігульським лиманом знаходяться унікальні виноградники, перші з яких були закладені ще у минулому столітті.

М’який клімат, щедра земля та розташування на 46-ій паралелі, одній географічній широті зі знаменитим своїми молодими винами регіоном Божоле (Франція), дозволяють вирощувати тут дивовижний виноград.

Саме з цього винограду і створюються неперевершені вина KOBLEVO. Насолодитися усією палітрою їх смаку та аромату дозволяють дві лінійки: «Бордо» та «Сомельє». Справжній шарм Франції відчувається не лише у цих назвах, а й у стильному дизайні ексклюзивних етикеток.

Зроблені з благородного «винного» паперу та оформлені гравюрами професійних художників, вони «розповідають» про давні традиції виноробства, натуральність і природну чистоту. А ще – винятковість, яку Ви відчуєте у кожній краплі молодого виноградного вина KOBLEVO.

Чому KOBLEVO?

Виноград

Вина KOBLEVO виготовляються на однойменному винзаводі, сировинна база якого налічує біля 2500 га виноградників, кращих в Україні за культурою ведення та обробки. Саме тому усі вина KOBLEVO створюються виключно зі свіжого винограду найвищої якості.

Виноградники підприємства знаходяться в унікальній природній зоні поміж теплим

Виноград Коблево

Чорним морем та заповідним Тилігульським лиманом. Неповторні грунтово-кліматичні умови цієї місцевості дозволяють вирощувати тут виноград кращих європейських сортів. Саджанці винограду закуповують у знаменитих виноробних регіонах світу: Франції, Італії, Німеччині.

У процесі виготовлення вин KOBLEVO застосовуються передові технологічні інновації, що використовуються виноробами Європи. Завод своєчасно проводить модернізацію виробництва обладнанням, закупленим у Франції, Італії та інших європейських країнах.

Висока якість продукції KOBLEVO гарантована багатим досвідом найкращих вітчизняних виноробів зі стажем роботи понад 30 років. Саме такі спеціалісти вкладають усю свою душу і майстерність у процес народження вин KOBLEVO.

Лінійка продукції KOBLEVO представлена усіма видами вин – сухими, напівсухими, напівсолодкими, десертними та міцними. До того ж, в асортименті торгової марки є унікальні позиції, рецептура яких розроблена виноробами ПАТ «Коблево» з урахуванням смаків українців. Серед цих авторських вин – популярні у споживачів «Франческа», «Санта Лючія», «Жозефіна» та інші.

Виноград Коблево

Стильні ексклюзивні етикетки вин KOBLEVO оформлені гравюрами професійних художників та друкуються на благородному «винному» папері.

Завдяки продуманому класичному дизайну продукція торгової марки асоціюється з давніми традиціями виноробства, натуральністю і природною чистотою.